if_photoif_put_inmenu
СК Комфорт
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 317-33-35 Показати
+38 (050) +38 (050) 265-33-35 Показати

Потіють пластикові вікна. Що робити?

18 березня 2016

Пластикові вікна мають масу переваг, але ці переваги іноді виділяються в недоліки. Йдеться про їх надмірної герметичності, через що вони можуть почати потіти. Є й інші причини, розглянути які пропонує СК Комфорт.

Запотевание окон и точка россы

Причини запотівання пластикових вікон
1. Неякісне вікно. На жаль, на сьогодні не всі представники віконних компаній пропонують своїм замовникам високоякісні металопластикові конструкції. І найперша і основна причина запотівання вікон - це разгеметізація. В цьому випадку вирішити проблему запотівання вікна можна двома способами:
- Замінити або відремонтувати вікно,
- Використовувати спеціальні герметики, якими можна закрити утворені в процесі виробництва зазори і щілини. Для цього зазвичай застосовують рідкий пластик.
2. Неякісна установка. Неякісна установка призводить як правило до того, що рама перекошується і стулки починають нещільно прилягати одне до одного. У зв'язку з цим утворюються щілини, через які холодне повітря буде проникати в приміщення, створюючи поту на стеклах. Щілина може з'явитися також між стінками віконного отвору і рамою. У будь-якому випадку, якщо герметизація вікна порушена, вікно буде пітніти.
3. Структура вікна. Склопакет, найважливіша складова пластикового вікна, може мати кілька повітряних камер. Самостійно, не будучи фахівцем, визначити, скільки камер необхідно, складно. Цим повинні займатися фахівці, адже від кількості камер безпосередньо залежить, чи буде пітніти вікно в майбутньому. При виборі кількості камер в склопакеті необхідно врахувати:
- тип опалення в квартирі,
- кількість вікон,
- розмір приміщення,
- куди виходять вікна (на північ або на південь).

Що робити, якщо вікна потіють?
1. Встановити дво- або трикамерні склопакети, однокамерні склопакети будуть пітніти.
2. Очистити вентиляцію і встановити додаткові вентилюючі пристрою.
3. Періодично провітрювати приміщення.
4. Прибрати квіти з підвіконня.

Что делать, чтобы окна не потели

Ці нескладні маніпуляції допоможуть вам позбавитися від конденсату, а проблеми з їх експлуатацією будуть виникати все рідше і рідше.

 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×