if_photoif_put_inmenu
СК Комфорт
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 317-33-35 Показати
+38 (050) +38 (050) 265-33-35 Показати

Як позбутися комарів у квартирі? 8 реально діючих способів.

18 червня 2015

Влітку, весною та восени тема комарів актуальна як ніколи, і СК Комфорт пропонує кілька реально діючих способів знищення комарів.

Спосіб перший. Вбити комара запахом. Комарі просто ненавидять запах камфори і валеріанки - випарник їх над пальником, і це допоможе вам позбутися не тільки від комарів, але і від мух. Нейтралізують комарів і ефірні масла анісу, евкаліпту, гвоздики і базиліка, кедрова олія, масло чайного дерева, а також запах перцевої м'яти, яку можна просто вирощувати в горщиках на підвіконні.

Спосіб другий. Фізичний спосіб. Ні, це не мухобойка і не складена вчетверо газета. На допомогу вам прийде пилосос. Перш ніж лягати спати, пропилесосьте стеля, стіни і підлога, а біля ліжка можна встановити вентилятор, який буде створювати повітряний бар'єр від комарів.

Спосіб третій. Витравити комарів димом. Не лякайтеся, вам не доведеться розпалювати багаття посеред кімнати. Просто скористайтеся димлячими спіралями від комарів. Термін їх дії становить 5-8 годин, але будьте гранично уважні: не залишайте димляче спіралі на ніч і в той час, коли ви відсутні вдома, не нехтуйте нормами пожежної безпеки.

Спосіб четвертий. Фумігатори. Бувають як правило, електричні. При включенні в розетку, платівка, просочена інсектицидом, нагрівається і починає виділяти токсичні для комарів пари, і вже через 30-40 хвилин комарі починають втрачати до вас інтерес, кружляти все нижче і нижче і через годину повністю гинуть. Незважаючи на високу ефективність фумігаторів, використовувати їх часто не рекомендується, а якщо в квартирі є діти, вагітні або тварини, і зовсім забороняється, адже пари, що виділяються ними, шкідливі не тільки для комарів, але й для людей.

Спосіб п'ятий. Електронні відлякувачі і знищувачі. Це екологічно чисті, сучасні засоби для боротьби з комарами. Вони, як правило, виділяють певні звукові хвилі, неприємні для комарів, тим самим знищуючи їх і будучи абсолютно безпечними для здоров'я людей.

Спосіб шостий. Реппелентов. Це всілякі мазі, аерозолі та креми, які випаровуючись, дратують органи нюху комарів, і у них вже відпадає бажання атакувати вас, або ж роблять вашу шкіру «несмачною». Тривалість дії реппелентов складає всього кілька годин, і їх також не рекомендують дітям до 5 років.

Спосіб сьомий. Чистота. Комарі рідко летять в квартиру, де завжди панує порядок, тому намагайтеся містити своє житло в чистоті.

Спосіб восьмий. Москітні сітки. Якщо ти шукаєш спосіб, як позбутися комарів у квартирі, встанови москітні сітки на вікна та на балконні двері. Їх вибір сьогодні просто величезний, сітки прості в експлуатації і абсолютно безпечні для здоров'я.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×