if_photoif_put_inmenu
СК Комфорт
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 317-33-35 Показати
+38 (050) +38 (050) 265-33-35 Показати

Пластикові укоси: переваги та недоліки

07 серпня 2014

Пластикові укоси з'явилися відносно недавно, як вид обробки віконних прорізів, але вже встигли завоювати величезну популярність серед  замовників і монтажників укосів. Розглянемо їх основні переваги та недоліки.

Пластикові укоси з сендвіч панелей

Переваги пластикових укосів

 Пластикові укоси на вікна дуже просто монтувати, їх всього за пару годин можна встановити на монтажну піну або будь-які інші матеріали:

  •  Встановлюючи укоси з сендвіч панелей, ви додатково ще і утеплюєте віконний проріз, так як їх основна складова  екструдований  пінополістирол,
  • під пластикові укоси не потрібно так ретельно вирівнювати і підготовляти проріз, так як під штукатурні,
  • такі укоси добре приховують дефекти стіни, надійно захищають від холоду і шуму,
  •  Поверхня пластикових укосів проста в догляді, вона тріскається і не деформується так, як це буває з штукатурними і гіпсокартонними  укосами,
  •  пластикові укоси довговічні, термін їх служби порівняємо з терміном служби самого вікна, чого не скажеш про штукатурних укосах,
  • при правильному монтажі і витраті матеріалів, укоси з пластика обійдуться набагато дешевше штукатурних,
  •  в процесі тривалої експлуатації за пластиковими укосами практично не потрібно доглядати, їх досить просто час від часу  протирати вологою губкою, тоді як штукатурні відкоси доведеться періодично підфарбовувати і шпаклювати для маскування дрібних тріщинок  і щілин.

Укоси з сендвіч панелей для пластикових вікон

Недоліки пластикових укосів

Їх практично немає. Правда існує міф про шкоду пластика для здоров'я людини і про високу горючості пінополістиролу, що входить до складу  укосів. Але він сам по собі легко розвіюється, якщо при монтажі використовуються якісні і сертифіковані матеріали.

Саме такі матеріали використовує компанія СК Комфорт, що дозволяє нам встановлювати пластикові укоси з сендвіч панелей навіть в школах  і дитячих садках.

Автор: Алена Кухтарь

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×